|

Zostań młodym ambasadorem regionu!

Zachęcamy dzieci i młodzież w wieku 10-15 lat do udziału w konkursie filmowym pn. "Młody Ambasador Regionu", organizowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Cel konkursu

Celem Konkursu jest promowanie i kultywowanie wśród dzieci lokalnych tradycji kulinarnych związanych z danym regionem Polski, budowanie świadomości społecznej w wybieraniu produktów żywnościowych, a także prowadzenie i wsparcie działań promocyjnych, informacyjnych dotyczących produktów żywnościowych.

Szczegóły konkursu

Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku 10-15 lat.

Konkurs polega na przygotowaniu kreatywnej prezentacji w formie krótkiego filmu wideo ulubionego tradycyjnego produktu żywnościowego charakterystycznego dla wybranego regionu Polski i zachęceniu rówieśników do spróbowania tego produktu.

Pracę konkursową należy przesłać elektronicznie w formie filmu. Praca powinna być wykonana w dowolnej technice filmowej o długości od 60 do 120 sekund i maksymalnej objętości 300 MB. Zalecane jest, aby film został wykonany w rozdzielczości Full HD 1920/1080 min. 30 klatek na sekundę.

Pobierz regulamin konkursu i formularz zgłoszenia

Termin nadsyłania prac do  31 sierpnia 2024 r.

Na 10 najlepszych prac czekają kamery sportowe.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w sierpniu 2024 r. na stronie i mediach społecznościowych organizatora www.gov.pl/kowrwww.kupujswiadomie.gov.pl.