Konferencja -Współpraca Producentów Rolnych sposobem na rozwój rolnictwa i obszarów wiejskich

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu zaprasza do udziału w konferencji pn.: Współpraca Producentów Rolnych sposobem na rozwój Rolnictwa i Obszarów Wiejskich, realizowanej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW). 


Konferencja odbędzie się 10 kwietnia 2024 r. stacjonarnie na ENEA STADIONIE w Poznaniu, ul. Bułgarska 17 oraz w formie transmisji online.


Celem wydarzenia jest promocja i wsparcie wspólnych inicjatyw w zakresie organizowania się rolników oraz mieszkańców obszarów wiejskich.

Współpraca to wspólne działanie w grupie, które może przybierać wiele różnorodnych form, uwzględniając różny stopień intensywności oraz integracji, począwszy od grup producentów rolnych i organizacji poprzez lokalne grupy działania, po spółdzielnie rolników. Współpraca rolników oraz mieszkańców obszarów wiejskich pozwala na osiągnięcie wymiernego efektu w postaci budowania konkurencyjnej pozycji na rynku, poprawie wyników ekonomicznych a także realizacji przedsięwzięć rozwojowych i inwestycyjnych.

Rejestracja oraz wszystkie informacje na temat konferencji znajdują się na stronie: https://wspolpraca.mk-events.pl/

Potwierdzenie rejestracji nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem na konferencję. Uczestnik otrzyma wiadomość o zakwalifikowaniu na konferencję.

Udział w konferencji jest bezpłatny.