Innowacje w ograniczaniu fauny szkodliwej w prod. ekologicznej

Miejsce: Online

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu w dniu 21 marca 2024 r. w godz. 10.00-13.00. zaprasza na webinarium nt.: INNOWACJE W OGRANICZANIU FAUNY SZKODLIWEJ W PRODUKCJI EKOLOGICZNEJ.

Szkolenie skierowane jest do doradców zatrudnionych w państwowych i prywatnych jednostkach doradczych oraz osób zainteresowanych tematem.

Podczas szkolenia omówione zostaną między innymi następujące zagadnienia dotyczące entomofauny występującej na roślinach sadowniczych:

  • szkodniki roślin sadowniczych występujące na drzewach i roślinach jagodowych,
  • jak są dozwolone i jak sobie poradzić z ograniczoną ilością środków dostępnych w produkcji ekologicznej,
  • co nowego wśród badań nad skuteczną ochroną roślin sadowniczych w gospodarstwie ekologicznym,

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem:
https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/
Instrukcja zapisów znajduje się na stronie internetowej:
https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG

Rekrutacja prowadzona będzie do dnia 17.03.2024 r.


Odpłatność:
Szkolenie dla doradców zatrudnionych w państwowych jednostkach doradczych jest bezpłatne.
Dla pozostałych osób koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 110 zł brutto (w tym: obsługa administracyjna i techniczna). Płatność na konto nr BGK Oddział Poznań 90 1130 1088 0001 3116 2820 0002 Tytułem: nazwisko i imię uczestnika/fauna, najpóźniej 2 dni robocze przed terminem szkolenia. Informacje na temat wpłaty za szkolenie będą przesłane osobom zakwalifikowanym w osobnej wiadomości potwierdzającej uczestnictwo w szkoleniu.

Wydarzenie organizowane jest na platformie ClickMeeting. Potwierdzenie rejestracji nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem na szkolenie. Zakwalifikowany uczestnik otrzyma z systemu wiadomość o zmianie w zapisie szkolenia, a link i hasło z dostępem zostaną przesłane przed szkoleniem w osobnej wiadomości. Do udziału w szkoleniu wymagany jest indywidualny adres poczty elektronicznej.


Więcej informacji, w tym harmonogram szkolenia, udostępnionych jest na stronie internetowej Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie - otwórz