Europejskie Forum Rolnicze 2024 zaprasza

Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej ogłasza szóstą edycję Europejskiego Forum Rolniczego (EFR), które odbędzie się 19-20 marca 2024 roku w G2A Arenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa. Wydarzenie stanowi przestrzeń spotkań i debat liderów rolnictwa i przedstawicieli branży.

Forum stanie się areną dla dyskusji na najbardziej aktualne tematy wpływające na przyszłość rolnictwa i mieszkańców wsi. W programie znajdą się panele dotyczące m.in. 20-letniej historii polskiego rolnictwa w Unii Europejskiej, sytuacji w Ukrainie i jej wpływu na rynki rolno-spożywcze, innowacji w rolnictwie, sztucznej inteligencji, rolnictwa węglowego i regeneratywnego, a także wpływu zmian klimatycznych i odnawialnych źródeł energii. Nowością będzie blok poświęcony zrównoważonemu rozwojowi i kryteriom ESG.

Strefa wystawiennicza EFR zapewni uczestnikom możliwość bezpośredniego kontaktu z wystawcami, prezentującymi najnowsze rozwiązania w rolnictwie. Strefa będzie również miejscem do nawiązywania relacji biznesowych i wymiany doświadczeń, dla oczekiwanych, ponad 3000 tysięcy przybyłych gości.

Więcej informacji na temat Forum oraz pełny program wydarzenia można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: forum-jasionka